...BEZPLATNÝ ONLINE TRÉNING PRE KAŽDÉHO MUŽA, KTORÝ CHCE ODHALIŤ KTO NAOZAJ JE...

Odhaľ 3 tajomstvá ako sa prestať správať ako dobrý chlapec, sluha, poslušný pudlík, večný kamarát žien a namiesto toho sa stať pravdivým mužom.

(......Na vysielaní ti prezradím hlavne akčné kroky, ako to celé zaviesť do praxe...)

Webinárom ťa bude sprevádzať vzťahový poradca a autor bestselleru Ako ju pochopiť Stanislav Ličko

Ďalej sa na vysielaní dozvieš:

  • Prečo ti stratégia zlého chlapca nebude fungovať . Dozvieš sa konkrétny postup ako získať späť svoju osobnú mužskú silu bez toho, aby si pôsobil ako arogantný debil
  • 1 kľúčový návyk, ktorý potrebuje urobiť každý dobrý chlapec, aby sa z tejto stratégie vyslobodil a mal vo svojom živote viac naplňujúcich vzťahov a zažíval radosť a spokojnosť.
  • Dobrí chlapci nikdy nemajú dosť sexu a majú ho mizerný. Prezradím ti úspešnú stratégiu pre radostný a uspokojivý sexuálny život.

Kto je Stanislav Ličko

Môžeš ho poznať z:

Zakladateľ projektu novymuz.sk a autor bestselleru Ako ju pochopiť, ktorej sa predalo viac ako 3000 kusov a knihy a Nový muž.

Viac ako 6 rokov pomáha chlapom vziať si späť svoju silu, uzdravovať partnerské vzťahy a lepšie chápať ženy.

Prešiel si mnohými profesionálnymi výcvikmi o partnerských vzťahoch v ČR a SR. K dnešnému dňu pomohol viac ako 3200 klientom zlepšiť svoj život.

Jeho dar je pomenovať veci jasne, jednoducho a priamo. Pomáha chlapom ukazovať ako môžu stáť nohami pevne na zemi a zároveň mať otvorené srdce. V Banskej Bystrici vedie mužské kruhy.

Poskytuje osobné konzultácie a individuálny prístup pre partnerské a manželské dvojice v kríze.

Otec, partner a muž, ktorý objavil svoje životné poslanie a s radosťou sa delí o tieto poznatky s ostatnými. Je vo vzťahu už viac ako 10 rokov.

 Kontakt | Obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov

Copyright © 2019, Stanislav Ličko - SL Studio, s.r.o.